Dla kupujących

miltons I agencja nieruchomości

Reprezentujemy Kupujących.
Kompleksowo.

Chcesz kupić nieruchomość?

Mieszkanie, dom, działkę lub kamienicę? Będziemy z Tobą dopóki nie znajdziemy nieruchomości idealnej.

Zajmiemy się wszystkim. Znajdziemy właściwe mieszkanie (apartament, dom, lokal), umówimy prezentację, sprawdzimy stan faktyczny, umówimy notariusza a na koniec przygotujemy szczegółowy protokół i dokumenty niezbędne do przekazania nieruchomości.

Większość naszych klientów kontaktując się z nami po raz pierwszy, nie ma wielkich oczekiwań co do usługi dla kupujących. Spodziewa się krótkiej rozmowy (telefonicznej), ustalenia czy w naszej ofercie są nieruchomości o konkretnych parametrach a jeśli są, to wysłania ich na maila i ew. umówienia spotkania. To wariant optymistyczny.

W wariancie pesymistycznym (gdybyśmy nie mieli właściwych ofert) oczekuje zapewnienia, że jeśli tylko pojawi się odpowiednie mieszkanie czy dom to będziemy o nich pamiętali i… wyślemy ofertę na maila. To wszystko. Niczego więcej się nie spodziewają. Dlatego są tak zaskoczeni, gdy słyszą, że my tego im nie obiecamy.

Czego więc nie robimy przy pierwszym kontakcie telefonicznym:

  • nie pytamy jakiej nieruchomości poszukują,
  • dlatego też nie sprawdzamy czy mamy taką w naszej ofercie,
  • no i nie obiecujemy, że zadzwonimy/napiszemy jak już będzie.

Dlaczego tego nie robimy? Bo uważamy, że kupno domu lub mieszkania to wielowymiarowa ale też bardzo ekscytująca przygoda, a Ty zasługujesz na najpełniejsze informacje rynkowe i najlepsze porady(1).

Jeżeli chcesz zatrudnić specjalistę to wybierz nas. Wyszukamy właściwą nieruchomość i będziemy reprezentować Cię podczas całego procesu zakupu – od pierwszego spotkania do wydania kluczy. Nasze usługi pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze, a także sprawić, by było to dla Ciebie przyjemniejsze i mniej stresujące wydarzenie. Dlatego:

  • umów się na spotkanie (offline lub online), podczas którego..
  • porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, następnie…
  • omówimy wszystkie działania które dla Ciebie zrobimy, a na koniec…
  • ustalimy zasady naszej współpracy, w tym umowę i nasze wynagrodzenie.

Jeśli dla Ciebie, jak dla większości ludzi, dom jest jedną z największych i najważniejszych inwestycji, to niezależnie od tego, czy kupujesz swoje pierwsze mieszkanie, dom marzeń czy nieruchomość inwestycyjną, skorzystaj z naszego doświadczenia, aby na każdym etapie podejmować świadome decyzje.

Masz dość samodzielnego poszukiwania nieruchomości? Zadzwoń lub napisz – po krótkiej rozmowie przekonasz się czy możemy Ci pomóc.

(1)  Nie dotyczy to sytuacji gdy skontaktujesz się z nami w celu umówienia spotkania na konkretne mieszkanie czy dom. Zrobimy to szybko i sprawnie. Dostaniesz od nas wszystkie informacje, przed spotkaniem maila ze szczegółami, dojazdem i adresem a podczas prezentacji odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Poznaj inne nasze usługi

Sprzedaż nieruchomości I Wynajem nieruchomości I Oferty off market I Odbiory techniczne

Pomagamy, bo lubimy

miltons I nieruchomości w Warszawie

Jeżeli szukasz agenta, dzięki któremu sprzedasz lub kupisz dom to skontaktuj się z nami.

Telefon: 504 016 005, 572 583 134