Dla sprzedających

miltons I agencja nieruchomości

Każda nieruchomość jest unikalna.
Przekonaj się o skuteczności naszych działań.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Twój dom zasługuje na coś więcej niż dobrego agenta. Potrzebuje świetnego zespołu.

Każdy dom to nowa historia do opowiedzenia.
Decyzja o sprzedaży domu często zależy od wielu czynników. Bez względu na powody, sprzedaż domu za najwyższą cenę wymaga odpowiedniej strategii marketingowej, wiedzy i umiejętności, aby opowiedzieć historię nieruchomości w sposób, który wywołuje emocjonalną reakcję potencjalnych nabywców. Wielokrotnie udowadnialiśmy nasze umiejętności i ustanawiając kolejne rekordy szybkiej i przekraczającej cenę ofertową sprzedaży. Sukces zawdzięczamy konsekwencji w budowaniu kultury współpracy, nietypowym promocjom nieruchomości oraz marketingowi opartemu na technologii.

Twój dom jest niepowtarzalny. Nie zadowalaj się marketingiem typu „kopiuj i wklej”.
Jesteśmy zespołem. Jesteśmy kreatywni. Dokładnie przemyślany, specjalnie opracowany plan marketingowy jest tworzony dla każdego domu, który sprzedajemy. To w połączeniu z naszą siecią kontaktów i zasięgiem MLS (www.mls.org.pl) zapewnia, że ​​kampania marketingowa Twojego domu jest tak wyjątkowa i skuteczna.

Dobra wymówka dlaczego dom nie został sprzedany? Ona nie istnieje.
Nierzadko domy czy mieszkania są oferowane przez wiele miesięcy… a nawet lat. Odnosimy sukcesy tam, gdzie inni nie podołali wyzwaniu. Tajemnicą jest nasza metoda AMS, która całkowicie odświeża strategię marketingową stosowaną przy sprzedaży domu.

Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe?

Więc kiedy zdecydujesz się sprzedać dom to skontaktuj się z nami, sprawdź nas i zacznijmy działać! Przeprowadzimy Cię przez cały proces, krok po kroku aby zmienić status domu z Sprzedam na Sprzedany.

Poznaj inne nasze usługi

Kupno nieruchomości I Wynajem nieruchomości I Oferty off market I Odbiory techniczne

Pomagamy, bo lubimy.

miltons I nieruchomości w Warszawie

Jeżeli szukasz agenta, dzięki któremu sprzedasz lub kupisz dom to skontaktuj się z nami.

Telefon: 504 016 005, 572 583 134