O nas

miltons I agencja nieruchomości

Reprezentujemy Kupujących.
Mamy tylko aktualne oferty nieruchomości.

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem. To co robimy najlepiej czyli sprzedaż nieruchomości oraz kompleksowa reprezentacja kupujących to standardowa i najbardziej widoczna część naszej działalności. Jednak sposób w jaki to robimy i efekty jakie to przynosi już nie są tak standardowe.

Tworzymy dokładnie przemyślany plan marketingowy dla każdego domu czy mieszkania które sprzedajemy lub wynajmujemy. Wiemy, że każdy dom jest niepowtarzalny, dlatego nie działamy na zasadzie „kopiuj / wklej”.

Dokładnie takimi samymi zasadami kierujemy się podczas poszukiwań nieruchomości. Dlatego nasze usługi pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze, a także sprawić, by było to dla Ciebie przyjemniejsze i mniej stresujące wydarzenie.

Piotr Turalski I Miltons Nieruchomości

Piotr Turalski

Broker nieruchomości
Anna Krzystowska

Anna Krzystowska

Broker nieruchomości
Krzysztof Matysiak

Krzysztof Matysiak

Broker nieruchomości

Jak pracujemy

Zobacz, jak w kilku prostych krokach przeprowadzimy Cię przez proces zakupu / sprzedaży / wynajmu nieruchomości:

Spotkanie
Zacznijmy od niezobowiązującego spotkania. Wspólnie zdefiniujemy cenę ofertową lub parametry poszukiwanej nieruchomości oraz terminy i zasady współpracy.

Działanie
Zależy nam na jakości, dlatego dostarczamy tylko to na co się umówiliśmy. Dzięki temu, większość naszych klientów trafia do nas z polecenia.

Decyzja
To czas na dokładną weryfikację warunków i końcowe negocjacje. Wtedy też najlepiej widać, jak bardzo jesteśmy po Twojej stronie.

Przekazanie
Przekazanie nieruchomości to rezultat i ostatni etap naszej współpracy. Właściwie sprawdzone i opisane zabezpiecza przed niespodziankami.

Nasze standardy

WSPON

W miltons jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności wobec Ciebie, naszych partnerów i współpracowników. Dlatego też zobowiązujemy się do przestrzegania jasnych zasad postępowania zawartych w Standardach zawodowych i etycznych (link) Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Jeśli posiadasz informacje o zachowaniu niezgodnym ze Standardami to możesz je zgłosić, korzystając z poniższych danych :

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
ul. Nowogrodzka 19 lok.3
00-511 Warszawa
+48 22 625 54 00
www.wspon.org.pl

miltons

informacje o spółce

miltons Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa,
KRS 0000851222
NIP 522 31 86 932

miltons I estate experts to nowy marka która działa od lipca 2020 roku. Powstała z połączenia dwóch firm: Randall Property oraz My Way Estate które funkcjonowały na warszawskim rynku od wielu lat (odpowiednio 13 i 6).

Tak jak dotychczas, wciąż jesteśmy zaangażowani w rozwój dobrych praktyk rynku nieruchomości, dlatego niezmiennie jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz systemu współpracy MLS.

Poznaj nasze usługi

Kupno nieruchomości I Sprzedaż nieruchomości I Wynajem nieruchomości I Oferty off market

Pomagamy, bo lubimy

miltons I nieruchomości w Warszawie

Jeżeli szukasz agenta, dzięki któremu sprzedasz lub kupisz dom to skontaktuj się z nami.

Telefon: 504 016 005, 572 583 134