Oferty off-market

miltons I agencja nieruchomości

Chcesz dyskretnie sprzedać dom
lub poznać oferty nigdzie niepublikowane?

Dyskretna sprzedaż nieruchomości

Wybierz agenta nieruchomości który ma doświadczenie, umiejętności i kontakty.

Off market to strategia sprzedaży nieruchomości bez szeroko zakrojonej, publicznej prezentacji oferty. Zamiast tego sprzedający polegają na umiejętnościach i kontaktach agenta nieruchomości, którego zadaniem jest zainteresować niewielką, lecz konkretną grupę kupujących.

W Polsce ten sposób sprzedaży nie jest zbyt często stosowany. Być może ten brak popularności wynika z niewielkiej znajomości korzyści jakie daje ona klientom. Wielu agentów o niej słyszało ale nie mając wiedzy i doświadczenia nie proponują takiej usługi.

Jednak z drugiej strony są klienci, którzy nawet jeśli nie zetknęli się z określeniem off market, właśnie takiej usługi coraz częściej poszukują. Szczególnie, że ta strategia doskonale sprawdza się wtedy, gdy wyjątkowo zależy im na zachowaniu prywatności.

W przypadku sprzedaży nieruchomości osób znanych czy wyjątkowo zamożnych to wręcz idealna opcja. Jednak równie dobrze sprawdza się ona w sprzedaży nieruchomości, których właściciele są w skomplikowanej sytuacji życiowej i zależy im na spokoju (brak wielu oglądających) oraz dyskrecji. Dyskrecja przydaje się również w przypadku nieruchomości komercyjnych, gdzie informacja o wystawieniu jej na sprzedaż, mogłaby negatywnie wpłynąć na bieżącą działalność biznesu.

Dlatego jeśli:

  • Chcesz dyskretnie sprzedać nieruchomość – wybierz agenta nieruchomości który ma doświadczenie, umiejętności i kontakty.
  • Chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach off market – zgłoś się do swojego agenta i zapytaj czy ma dostęp do takich nieruchomości.

Poznaj inne nasze usługi

Kupno nieruchomości I Sprzedaż nieruchomości I Wynajem nieruchomości I Odbiory techniczne

Pomagamy, bo lubimy

miltons I nieruchomości w Warszawie

Jeżeli szukasz agenta, dzięki któremu sprzedasz lub kupisz dom to skontaktuj się z nami.

Telefon: 504 016 005, 572 583 134